در باره " اولین سامانه آنلاین طراحی ساختمان ایران "

www.IranDWG.com


 بعد از تجربه موفق و راه اندازی وبسایت و استارتاپ " مرجع فایل طراحی ساختمان ایران | IranDWG " که با استقبال بینظیر جامعه مهندسین و دانشجویان ایران و سایر فارسی زبانان عزیز و حتی مهندسینی از چندین کشور نظیر کانادا ، امریکا ، استرلیا و ... مواجه شدیم با دریافت بازخوردها و تعامل با مهندسین عزیز و کارفرمایان گرامی متوجه نیازی دیگر در جامعه مهندسین و سازندگان عرصه ساختمانی شده ایم و آرزو و هدفی دیگر در ما شکل گرفت که یک سامانه جامع طراحی ، کنترل و نقشه کشی ایرانی برپا کنیم تا بتواند کلیه خدمات طراحی ، کنترل و نقشه کشی ساختمان در رشته های مهندسی معماری ، سازه ، تاسیسات برقی و تاسیسات مکانیکی را با استفاده از مجرب ترین کارشناسان طراحی از معتبر ترین دانشگاه های ایران به تمامی مهندسین ، سازندگان و کارفرمایان عزیز ارائه دهد به همین علت بار دیگر دور هم آمده ایم تا بتوانیم این دانش تخصصی خود را که حاصل سال ها تجربه ، دانش و فعالیت در حوزه صنعت ساختمان و صنایع مرتبط با آن بوده است را به تمامی نقاط کشور عزیزمان ایران و حتی کشور های دوست و همسایه خود نظیر عراق ، افعانستان و ... با رویکرد صادرات دانش جوانان و نخبگان این مرز و بوم ارائه دهیم که با تلاش جمعی از مهندسین و مدیران گروه مهندسی آریا سازه اقلیم هشتم و گروه نرم افزاری المان نگار اقلیم هشتم آن آرزو اکنون " سامانه آنلاین طراحی ساختمان ایران | OnlineDWG " نام دارد .    
     

سامانه آنلاین طراحی ساختمان ایران به عنوان اولین و تنهاترین سامانه آنلاین خدمات طراحی مهندسی در کشور با اخذ مجوزهای لازم از وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی و ... و با سرمایه گذاری بخش خصوصی فعالیت خود را از پنجم اسفندماه سال 1397 مصادف با روز مهندس  باهدف ارایه خدمات تخصصی در اقصی نقاط ایران و خارج از ایران متشکل از تیم حرفه ای 12 نفره از مهندسین کارشناس ارشد و دکتری رشته های مهندسین مرتبط با صنعت ساختمان از دانشگاههای صنعتی شریف تهران ، صنعتی امیرکبیر تهران ( پلی تکنیک تهران ) ، فردوسی مشهد و ... به مرکزیت شهر مقدس مشهد با احداث دفتر دائمی مرکزی تاسیس شد و در آینده نزدیک درشهر تهران و اصفهان با افتتاح نمایندگی آغاز به کار خواهد کرد .

 
 
 
 

تیم طراحی ، کنترلر و نقشه کشی " سامانه آنلاین طراحی ساختمان ایران " با پشتوانه سابقه کاری بیش از یک دهه مهندسین خود در شرکت های مهندسین مشاور دولتی ، نظامی و خصوصی و با رزومه طراحی معتبر و موثق بیش از صدها هزار مترمربع پروژهای های ساختمانی مسکونی ، تجاری ، اداری ، درمانی ، آموزشی ، تجهیزاتی و صنعتی برای سازمان های دولتی ، شرکت های خصوصی و کارفرمایان گرامی اینک در قالب یک تیم متحد و یکپارچه آماده ارایه خدمات و ارایه دانش خود به تمامی مهندسین ، پیمانکاران و کارفرمایان گرامی است .

ما همواره در  " سامانه آنلاین طراحی ساختمان ایران "  در حال تلاش گروهی برای ارتقا دانش مهندسی خود بوده ایم و همواره ارتقاء سطح کیفی را سرلوحه کار خود قرار داده ایم .

  همراهان گرامی صمیمانه تقاصا داریم ار شما مهندسین فرهیخته که پیشنهادات ، انتقادات و نظرات خود را برای هرچه بهتر شدن و غنی تر شدن این سامانه از طریق منوی " ارتباط با ما " برای ما ارسال کنید و همچنین قبل از استفاده از خدمات سایت لطفا " موافقت نامه کاربری " را مطالعه بفرمایید .  
 
• برای مطلع شدن از آخرین تخفیفات ، اخبار و اطلاعیه های سایت شما میتوانید به کانال رسمی ما در تلگرام  و یا صفحه رسمی اینستاگرام ما بپیوندید .